Суть послуги в наступному:
В силу особливості Українського митного та податкового законодавства, зовнішньоекономічна діяльність досить складна і вимагає спеціальних знань і витрат – як фінансових, так і людських. А головне, для нової людини загрожує серйозними економічними ризиками!
Наша компанія готова допомогти придбати і ввезти необхідний Вам товар позбавивши Вас від необхідності займатися купою незнайомих для Вас процедур, адже для того щоб імпортувати товар в Україну, Вам буде необхідно:

 • Для фінансових розрахунків з постачальником Вам необхідно буде відкрити валютні рахунки для Вашої фірми;
 • Правильно укласти зовнішньоекономічний контракт на поставку товару, враховуючи специфіку ведення бізнесу в країні постачальника, знань зовнішньоекономічних і фінансових термінів;
 • Отримати паспорт угоди на Ваш контракт;
 • Конвертувати валюту;
 • На свій страх і ризик шукати перевізника і довірити йому товар для перевезення;
 • Зібрати комплект документів для акредитації на митниці і зареєструватися в якості учасника ЗЕД;
 • Знайти «спільну мову» з митними органами;
 • Правильно задекларувати свій товар, не забуваючи про адміністративну та кримінальну відповідальність за недостовірне декларування та контрабанду (в разі крайньої забудькуватості що-небудь вказати в декларації – у Вас хороша пам’ять?);
 • Довести в митних органах митну вартість Вашого товару, а в разі неможливості приведення доказів, сплатити державі КМВ (коригування митної вартості) – тільки вона може збільшити собівартість Вашого товару в кілька разів!;
 • Регулярно приймати у себе податкові та митні перевірки як учасника ЗЕД, які здійснюють контроль над реалізацією імпортного товару безпосередньо імпортером.

Скориставшись нашими послугами, Ви довіряєте свій імпортний товар професійному, досвідченому і тільки одному партнеру! Товар буде доставлений на Ваш склад або безпосередньо споживачеві вже повністю розмитнений з необхідним пакетом документів, з усіма необхідними сертифікатами та декларацією, яка підтверджує сплату всіх митних платежів в повній мірі.

Зовнішньоторговий агент – це ще й колектив фахівців в різних зовнішньоекономічних сферах, яких було б накладно прийняти на роботу! Уклавши з нами договір, на Вас будуть працювати досвідчені менеджери, логісти, транспортні агенти і митні брокери. Для постійної співпраці ми пропонуємо нашим клієнтам аутсорсинг ЗЕД.
Оформити бізнес відносини із зовнішньоторговим агентом можливо, уклавши договір або контракт – є кілька варіантів:

Агентський договір – Наша компанія діє від Вашого імені, як Ваш агент

 • Договір комісії – Ми поставляємо Вам товар за комісійну винагороду
 • Договір доручення – Ви доручаєте нашої компанії здійснити закупівлю товару у постачальника
 • Договір купівлі-продажу – хоч і стоїть на останньому місці в нашому списку, але найбільш потрібний нашим клієнтами. За умовами оплати по такиму договору, вартість товару, прораховану нашими фахівцями і узгоджену з Вами, що включає в себе вартість товару постачальника і всі витрати по закупівлі, доставки і митного очищення товару, повинна бути оплачена відразу або частинами – за домовленістю, а товар буде переданий вам за фактом прибуття на Ваш склад.

Вартість послуг зовнішньоторгового агента

Винагорода зовнішньоторгового агента складається з дуже великої кількості факторів – вартість може бути визначена, якщо Ви нам розкажете трохи про характер товару і угоди, котру хочете доручити нам. Ми раді будемо бачити Вас в нашому офісі, наш менеджер може під’їхати до Вас в офіс, ми готові попередньо вислухати Вас і зорієнтувати Вас за вартістю по телефону, із задоволенням відповімо на Ваш запит електронною поштою – вибір за Вами!
Будь ласка, якщо у Вас є питання або Вам щось не зрозуміло – телефонуйте нам не роздумуючи!

Ми знаємо як працювати з імпортом і експортом – дозвольте професіоналам попрацювати на Вас!